O firmie Partner

Firma „Partner Piotr Puchowski” powstała w styczniu 1991 roku. Jest kontynuacją działającej w latach 1988 - 1991 „Usługi informatyczne i księgowe mgr Henryk Puchowski”.

Programy oraz aplikacje produkowane i wdrażane przez nas zostały zaprojektowane przez wykwalifikowaną kadrę programistyczną i menedżerską. Każda nasza aplikacja jest dostosowywana do potrzeb klienta, wnikliwie testowana oraz - w większości przypadków - ciągle rozwijana zgodnie z  życzeniem klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu  zarówno aplikacji serwerowych, desktopowych, jak również „webowych” (internetowych) i programujemy praktycznie w każdym, dostępnym na rynku języku, dopasowujemy się do wymagań i oczekiwań klienta.

Dodatkowo oferujemy pomoc w zarządzaniu sieciami komputerowymi, serwerami, komputerami klienckimi, ponadto prowadzimy aktywną sprzedaż i doradztwo gotowych rozwiązań IT.

W chwili obecnej prowadzimy wiele projektów związanych z:

  • Wdrożeniem programów powielarnych naszego autorstwa (na terenie kraju);
  • Przygotowaniem i wdrożeniem programów na zamówienie – pod indywidualne potrzeby klientów;
  • Rozbudową hurtowni danych wraz z odpowiednimi interfejsami dla oddziałów na terenie kraju i dla placówek zagranicznych;
  • Międzynarodowym projektem tworzenia systemu do obsługi logistycznej czołowej międzynarodowej korporacji.

Nawiązując współpracę z naszą firmą decydujecie się Państwo na solidnego  „Partner’a” w branży IT.

per_soft_HD.jpg
per_soft_Terminal.jpg
per_soft_MRP.jpg